Skontaktuj się z nami:
+48 693 358 008

Inteligentny dom

Zajmujemy się wykonywaniem instalacji  elektrycznych w budynkach tak przemysłowych jak również domkach jednorodzinnych. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by wykonywane przez nas instalacje elektryczne spełniały wszystkie oczekiwania inwestora i wyróżniały się przemyślanym rozkładem, efektywnym działaniem i pożądaną wydolnością. Wykonując instalacje elektryczne wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt i urządzenia, dzięki czemu rezultaty naszej pracy są jeszcze lepsze.

Oferujemy Państwu wykonanie:

 

  • Kompleksowej instalacji elektrycznych  w nowych obiektach(mieszkania, sklepy, kotłownie, biura, garaże)
  • Rozbudowy i modernizacji istniejących instalacji
  • Wewnętrznych instalacji oświetlenia i gniazd wtykowych

Oferujemy również wykonanie Inteligentnego domu

Inteligentne instalacje pozwalają na pełną automatyzację przestrzeni mieszkaniowej – począwszy od zarządzania ogrzewaniem, chłodzeniem i wentylacją, przez sterowanie oświetleniem , roletami i wszystkimi innymi  urządzeniami silnikowymi po bezprzewodową obsługę urządzeń przez bluetooth i GSM.
Automatyzacja może objąć praktycznie każdy element instalacji elektrycznej. Jednym przyciskiem można uruchomić zraszacze na ogrodzie, zamknąć rolety zewnętrzne w oknach, wyłączyć wszystkie lub wybrane urządzenia AGD w domu czy odłączyć od zasilania gniazdo.           

Licznik odwiedzin: 78049
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Strony WWW - doneta.pl